מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

מועצה אזורית שומרון

אגף יישובים ומתנ"ס שומרון הינו זרוע ביצוע של מועצה איזורית שומרון בכל הקשור לתרבות הפנאי והקהילה ביישובי השומרון, כחלק מאחריותינו אנו מקיימים אירועים מרכזיים המושכים אליהם אלפים רבים של משתתפים מכל רחבי השומרון ואף מחוצה לו.

לפני כחודש ימים קיימנו אירוע ענק ביישוב איתמר עם ענקי הזמר החסידי יעקב שוואקי ויונתן רזאל, את המופע הקמנו דווקא באיתמר ודווקא בימים אלה ועם כל מורכבות העניין המופע היה מוצלח ביותר, נמכרו מקסימום הכרטיסים, ואיכות ההופעה הייתה מדהימה בכל קנה מידה.

כל זה אודות לאחד וליחיד מר צ'יקו בן זמרה בעל חברת צ'יקו הפקות, שהיה מפיק האירוע, ניהל אותו ביד רמה על כל מורכביותיו אם מחוט ועד שרוך נעל, כולל אתגרים בטחוניים על הצירים, תיאומים, סגירות, מרמת הפרסום ומכירת הכרטיסים, הליין אפ, ההזמנות הסגירות עם הזמרים, הדואטים ומה שבינהם, עד רמת הקראוון אירוח והכיבוד לזמרים. הכל היה מתוקתק, הכל ברוגע ובמקצועיות, והכל ברוחב לב, בענווה ובמאור פנים.

בימים אלה אנו לקראת מופע ענק נוסף, שלומי שבת וישי ריבו ביישוב 'לשם' אף גדול יותר מקודמו וסגרנו עם צ'יקו באופן מיידי לאור הנסיון הכ"כ חיובי שהיה לנו איתו.

 

ממליץ בכל לב,

אבנר גולדשמיט,

מנהל אגף ישובים ומתנ"ס

מופע באיתמר